sobota, 19 stycznia 2013

Receptury Babuszki Agafii, 100% Naturalny tonik do włosów przeciw wypadnianiu

Z problemem wypadania włosów borykam się od dawna. Stosowałam bardzo dużo produktów które miały przezwyciężyć ten problem. Niestety same kosmetyki nie likwidowały problemu. Suplementy diety owszem pomagały troszkę, jednak najlepiej poradziło sobie z tym siemię lniane :) O którym pisałam tutaj :)

W dzisiejszym poście chciałam przedstawić Wam kosmetyk do włosów który jest warty uwagi jeżeli borykacie się z tym problemem.

100% Naturalny tonik do włosów przeciw wypadaniu, Receptury Babuszki Agafii


Tonik zamknięty w plastikowym opakowaniu. Pojemność 150 ml. Zamknięcie typu klik. Według mnie troszkę niepraktyczne. Za dużo toniku wylewa się na raz.


 Opis producenta oraz skład: 

Ziołowy tonik dzięki unikalnemu naturalnemu składowi intensywnie wzmacnia i odżywia osłabione włosy oraz skórę głowy skutecznie hamując wypadanie włosów.

Skład: Aqua with infusions of extracts: Carum Carvi, Quercus Robur Cortex, Persicaria Hydropiper, Acorus Calamus, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol.
 Jak pisałam wyżej zamknięcie nie jest praktyczne. Toniku za dużo wylewa się naraz. Nalany na rękę przecieka przez palce brudząc podłogę. Dlatego przelałam go do atomizera i psikałam nim skórę głowy oraz całe włosy. Dobrym równie rozwiązaniem jest przelanie go do pojemnika z dziubkiem.   

Stosowany regularnie ograniczał wypadanie włosów, jednak gdy porzuciłam go i zaczęłam stosować inne kosmetyki problem znów się zwiększył. Więc działa gdy stosuje się go regularnie i na efekty trzeba troszkę poczekać, u mnie trwało to ok. 1,5 tygodnia. Tonik musi zadziałać :) Nawilża włosy, nie są po nim przesuszone, są gładkie i lśniące. Nie obciąża włosów, nie przyspiesza ich przetłuszczania. Jednak jest coś co mnie w nim denerwowało. Gdy za dużo nałożyłam go na włosy sprawił, że miałam problem z ich rozczesaniem. Włosy były usztywnione, jakby nałożyła jakiś środek do stylizacji. Po tym incydencie zaczęłam go oszczędniej używać na włosy, problem zniknął i powiem Wam, że tonik jest bardzo wydajny! Buteleczka 150 ml wystarczyła mi na około miesiąc regularnego stosowania. Polecam go serdecznie :)

Cena: 11 zł
Dostępność: np. tutaj : http://kalina-sklep.pl/ 

Pozdrawiam :) 

2 komentarze: